SR201C103MAA
SR201C103MAA AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 20% Radial.
Інші пропозиції SR201C103MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C103MAA SR201C103MAA Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C Bag
товару немає в наявності
SR201C103MAA SR201C103MAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 20% Radial