Продукція > KYOCERA AVX > SR201C103MARTR2
SR201C103MARTR2
SR201C103MARTR2 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01 uF X7R 20% RoHS Long Leads
на замовлення 2575 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C103MARTR2 SR201C103MARTR2 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
SR201C103MARTR2 SR201C103MARTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C T/R