SR201C104JAR
SR201C104JAR KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF X7R RoHS Long Leads 5%
на замовлення 459 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C104JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104JAR SR201C104JAR Виробник : AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 5 % 2.54 mm
на замовлення 1000 шт:
SR201C104JAR SR201C104JAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk