Продукція > KYOCERA AVX > SR201C104KAATR2
SR201C104KAATR2
SR201C104KAATR2 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 2861 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104KAATR2 SR201C104KAATR2 Виробник : KYOCERA AVX avx_10032019_SR-old-TA.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF X7R Long Leads 1"min 10%
на замовлення 595 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
SR201C104KAATR2 SR201C104KAATR2 Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
SR201C104KAATR2 SR201C104KAATR2 Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.1 µF