Продукція > AVX > SR201C104KARAP2
SR201C104KARAP2
SR201C104KARAP2 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF 10% Radial
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100VDC; X7R; ±10%; THT; 2.54mm, Manufacturer series: SR, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 0.1µF, Terminal pitch: 2.54mm, Body dimensions: 5.1x3.18mm, Height: 5.1mm, Tolerance: ±10%, Dielectric: X7R, Operating voltage: 100V DC, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104KARAP2 SR201C104KARAP2 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
SR201C104KARAP2 Виробник : KYOCERA SR-Series.pdf Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 100nF; 100VDC; X7R; ±10%; THT; 2.54mm
Manufacturer series: SR
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 0.1µF
Terminal pitch: 2.54mm
Body dimensions: 5.1x3.18mm
Height: 5.1mm
Tolerance: ±10%
Dielectric: X7R
Operating voltage: 100V DC
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Кількість Ціна
SR201C104KARAP2 SR201C104KARAP2 Виробник : KYOCERA AVX Components sr-series.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Ammo