Продукція > AVX > SR201C104KARLL
SR201C104KARLL
SR201C104KARLL AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C104KARLL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104KARLL SR201C104KARLL Виробник : KYOCERA AVX Components skycap-sr.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bag