SR201C104KAT
SR201C104KAT KYOCERA AVX
avx_10032019_SR_old-1823535.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.1uF X7R .230" Trimmed Leads 10%
на замовлення 161 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C104KAT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104KAT SR201C104KAT Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % 2.54 mm
на замовлення 2837 шт:
SR201C104KAT SR201C104KAT Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
SR201C104KAT SR201C104KAT Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bag