SR201C104MAR
SR201C104MAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 20% X7R.
Інші пропозиції SR201C104MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C104MAR SR201C104MAR Виробник : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SR201C104MAR SR201C104MAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 20% X7R