SR201C153KAA
SR201C153KAA KYOCERA AVX
avx_10032019_SR-old.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.015uF X7R 10% Long Leads 1"min
на замовлення 641 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C153KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C153KAA SR201C153KAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .015uF X7R 10 % 2.54 mm
на замовлення 1444 шт:
SR201C153KAA SR201C153KAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
SR201C153KAA SR201C153KAA Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.015uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bag