SR201C154KARTR1
SR201C154KARTR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.15 uF X7R 10% RoHS Long Leads.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
SR201C154KARTR1 SR201C154KARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.15uF 10% X7R
товару немає в наявності
SR201C154KARTR1 SR201C154KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.15 uF X7R 10% RoHS Long Leads