Продукція > AVX > SR201C223JAR
SR201C223JAR
SR201C223JAR AVX
SR_Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .022uF X7R 5 % 2.54 mm
на замовлення 984 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR201C223JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C223JAR SR201C223JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SR201C223JAR SR201C223JAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk