SR201C223KAA
SR201C223KAA KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
на замовлення 1701 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R.
Інші пропозиції SR201C223KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C223KAA SR201C223KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R
на замовлення 626 шт:
SR201C223KAA SR201C223KAA Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bag
на замовлення 4 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності