SR201C223KAATR1
SR201C223KAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR201C223KAATR1 SR201C223KAATR1 Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
товару немає в наявності
SR201C223KAATR1 SR201C223KAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R