SR401A333JAR
SR401A333JAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR401A333JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401A333JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.033UF 100V C0G/NP0 RAD
товару немає в наявності
SR401A333JAR SR401A333JAR Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm