SR401C105KARAP4
SR401C105KARAP4 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105KARAP4 Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SR401C105KARAP4 SR401C105KARAP4 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 10% X7R