SR401C105KART
SR401C105KART KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR401C105KART
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105KART Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SR401C105KART SR401C105KART Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm