SR401C105KARTR1
SR401C105KARTR1 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105KARTR1 SR401C105KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm
на замовлення 706 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SR401C105KARTR1 SR401C105KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Мінімальне замовлення: 3
SR401C105KARTR1 SR401C105KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R