Продукція > KYOCERA AVX > SR401C105KARTR2
SR401C105KARTR2
SR401C105KARTR2 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 1654 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.460" (11.68mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105KARTR2 SR401C105KARTR2 Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm
на замовлення 456 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SR401C105KARTR2 SR401C105KARTR2 Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
SR401C105KARTR2 SR401C105KARTR2 Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Capacitance: 1 µF