SR401C105MAATR1
SR401C105MAATR1 KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105MAATR1 SR401C105MAATR1 Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL
товару немає в наявності
SR401C105MAATR1 SR401C105MAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1uF 20% X7R