SR401C105MAR
SR401C105MAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 20 % 5.08 mm
на замовлення 186 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SR401C105MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401C105MAR SR401C105MAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 1uF 100V X7R 20% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SR401C105MAR SR401C105MAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 100V X7R RADIAL