SR401E225MAR
SR401E225MAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2.2uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SR401E225MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401E225MAR SR401E225MAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V Z5U RADIAL
товару немає в наявності
SR401E225MAR SR401E225MAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2.2uF 20% Z5U