SR401E225MARTR1
SR401E225MARTR1 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 100V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2.2uF 20% Z5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR401E225MARTR1 Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SR401E225MARTR1 SR401E225MARTR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2.2uF 20% Z5U