SR405A333JAR
SR405A333JAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR405A333JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A333JAR SR405A333JAR Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR405A333JAR SR405A333JAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 33nF 5% C0G
SR405A333JAR SR405A333JAR Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm