Продукція > AVX > SR405A333JARTR1
SR405A333JARTR1
SR405A333JARTR1 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.033uF 5% C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A333JARTR1 SR405A333JARTR1 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm