Продукція > AVX > SR405A473FAR
SR405A473FAR
SR405A473FAR AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 47000pF 1% C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .047uF C0G(NP0) 1 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SR405A473FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A473FAR SR405A473FAR Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .047uF C0G(NP0) 1 % 5.08 mm