SR405A473GARTR1
SR405A473GARTR1 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.047uF 50V C0G 2% Radial 5.08mm 125°C T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 49
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .047uF C0G(NP0) 2 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A473GARTR1 SR405A473GARTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components sr_series-1016911.pdf Cap Ceramic 0.047uF 50V C0G 2% Radial 5.08mm 125°C T/R
Кількість Ціна
SR405A473GARTR1 SR405A473GARTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 0.047uF 50V C0G 2% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SR405A473GARTR1 SR405A473GARTR1 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
SR405A473GARTR1 SR405A473GARTR1 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .047uF C0G(NP0) 2 % 5.08 mm