Продукція > AVX > SR405A473JAA
SR405A473JAA AVX
Виробник: AVX
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 5% C0G.
Інші пропозиції SR405A473JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A473JAA SR405A473JAA Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.047uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bag
товару немає в наявності
SR405A473JAA SR405A473JAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 5% C0G