SR405A683KAA
SR405A683KAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.068uF 50V C0G 10% Radial 5.08mm 125°C Bag
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.068uF 10% C0G.
Інші пропозиції SR405A683KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405A683KAA SR405A683KAA Виробник : AVX Corporation SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.068UF 50V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR405A683KAA SR405A683KAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.068uF 10% C0G