SR405C105KAR
SR405C105KAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 105 X7R +/-10% 5.08 mm.
Інші пропозиції SR405C105KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C105KAR SR405C105KAR Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SR405C105KAR SR405C105KAR Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 105 X7R +/-10% 5.08 mm