SR405C225KAA
SR405C225KAA KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції SR405C225KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C225KAA SR405C225KAA Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bag
товару немає в наявності
SR405C225KAA SR405C225KAA Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 10% X7R