SR405C225KAATR1
SR405C225KAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C225KAATR1 SR405C225KAATR1 Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
SR405C225KAATR1 SR405C225KAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 10% X7R