Продукція > KYOCERA AVX > SR405C225KARTR1
SR405C225KARTR1
SR405C225KARTR1 KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C225KARTR1 SR405C225KARTR1 Виробник : Kyocera AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 10 % 5.08 mm
на замовлення 928 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SR405C225KARTR1 SR405C225KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
Мінімальне замовлення: 2
SR405C225KARTR1 SR405C225KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R