SR405C225KARTR2
SR405C225KARTR2 KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C225KARTR2 SR405C225KARTR2 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
SR405C225KARTR2 SR405C225KARTR2 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 10 % 5.08 mm