Продукція > AVX > SR405C225MARTR2
SR405C225MARTR2
SR405C225MARTR2 AVX
SR-Series-1016911.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 20% X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 20 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405C225MARTR2 SR405C225MARTR2 Виробник : KYOCERA AVX SR_Series-3165337.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 20 % 5.08 mm