SR405E225MAR
SR405E225MAR AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 50V Z5U RADIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SR405E225MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405E225MAR SR405E225MAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 2.2uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk
товару немає в наявності
SR405E225MAR SR405E225MAR Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 20% Z5U