SR405E475MAATR1
SR405E475MAATR1 AVX Corporation
SR-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 50V Z5U RADIAL
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4.7uF 20% Z5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR405E475MAATR1 SR-Series.pdf
на замовлення 210000 шт:
SR405E475MAATR1 SR405E475MAATR1 Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 4.7uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R
товару немає в наявності
SR405E475MAATR1 SR405E475MAATR1 Виробник : AVX SR-Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 4.7uF 20% Z5U