SR4G031-100
SR4G031-100 Antenova
Robusta-SR4G031_PS-1.2.pdf
Виробник: Antenova
Antennas 100mm cable + Ipex + Orings
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 1.584GHZ FLAT PATCH, Packaging: Bulk, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 1.559GHz ~ 1.609GHz, Applications: BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS, Gain: 3.8dBi, Termination: I-PEX, MHF, Number of Bands: 1, VSWR: 1.7, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.063" (1.60mm), Return Loss: -11dB, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.584GHz, RF Family/Standard: Navigation.
Інші пропозиції SR4G031-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR4G031-100 Виробник : Antenova Description: RF ANT 1.584GHZ FLAT PATCH
Packaging: Bulk
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 1.559GHz ~ 1.609GHz
Applications: BeiDou, Galileo, GLONASS, GNSS, GPS
Gain: 3.8dBi
Termination: I-PEX, MHF
Number of Bands: 1
VSWR: 1.7
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Return Loss: -11dB
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.584GHz