SR501A104JAR
SR501A104JAR KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 100V C0G 5% Radial 10.16mm 125°C Bag
Написати відгук
Description: CAP CER RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції SR501A104JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501A104JAR SR501A104JAR Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
SR501A104JAR SR501A104JAR Виробник : Kyocera AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 5 % 10.16 mm