SR501C224KARTR1
SR501C224KARTR1 KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 100V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 1 0 % 10.16 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501C224KARTR1 SR501C224KARTR1 Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
SR501C224KARTR1 SR501C224KARTR1 Виробник : Kyocera AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 1 0 % 10.16 mm