SR501C225JAA
SR501C225JAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 5% Radial 10.16mm 125°C Bag
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції SR501C225JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501C225JAA SR501C225JAA Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
SR501C225JAA SR501C225JAA Виробник : Kyocera AVX avx_10032019_SR_old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 5 % 10.16 mm