SR501C225KAR
SR501C225KAR KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
на замовлення 273 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501C225KAR SR501C225KAR Виробник : Kyocera AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded SkyCap 2.2uF, 10%, X7R, 100VDC
на замовлення 334 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
SR501C225KAR SR501C225KAR Виробник : KYOCERA AVX Components srseries.pdf Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C Bulk
товару немає в наявності