Продукція > AVX > SR501C564KAA
SR501C564KAA
SR501C564KAA AVX
skycap.pdf
Виробник: AVX
Cap Ceramic 0.56uF 100V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C Bag
на замовлення 230 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.56 uF X7R 1 0 % 10.16 mm E 581-SR501C564KAR.
Інші пропозиції SR501C564KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501C564KAA SR501C564KAA Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SR501C564KAA SR501C564KAA Виробник : Kyocera AVX avx_10032019_SR_old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.56 uF X7R 1 0 % 10.16 mm E 581-SR501C564KAR