SR501E155MAR
SR501E155MAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1.5uF 100V Z5U 20% Radial 10.16mm 85°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1.5 uF Z5U 20 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR501E155MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR501E155MAR SR501E155MAR Виробник : Kyocera AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1.5 uF Z5U 20 % 10.16 mm