SR501E225MAA
SR501E225MAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 100V Z5U 20% Radial 10.16mm 85°C Bag
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U 20 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR501E225MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SR501E225MAA SR501E225MAA Виробник : Kyocera AVX SR_Series-1016911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U 20 % 10.16 mm