SR502C104MAA
SR502C104MAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 200V X7R 20% Radial 10.16mm 125°C Bag
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR502C104MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR502C104MAA SR502C104MAA Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Part Status: Active
товару немає в наявності
SR502C104MAA SR502C104MAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 10.16 mm