Продукція > KYOCERA AVX > SR502C104MAA-LL
SR502C104MAA-LL
SR502C104MAA-LL KYOCERA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 10.16 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR502C104MAA\LL SR502C104MAA\LL Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Part Status: Active
товару немає в наявності
SR502C104MAA-LL SR502C104MAA-LL Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 10.16 mm
SR502C104MAA\LL SR502C104MAA\LL Виробник : KYOCERA AVX avx_10032019_SR_old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 20 % 10.16 mm