SR502C104MAR
SR502C104MAR KYOCERA AVX Components
srseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 200V X7R 20% Radial 10.16mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 0.1 uF X7R 2 0 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR502C104MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR502C104MAR SR502C104MAR Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Part Status: Active
товару немає в наявності
SR502C104MAR SR502C104MAR Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 0.1 uF X7R 2 0 % 10.16 mm