Продукція > AVX > SR505A104JAA
SR505A104JAA AVX
SR-Series.pdf
Виробник: AVX
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 5 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SR505A104JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SR505A104JAA SR505A104JAA Виробник : KYOCERA AVX Components skycap.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V C0G 5% Radial 10.16mm 125°C Bag
товару немає в наявності
SR505A104JAA SR505A104JAA Виробник : KYOCERA AVX SR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V NP0 RADIAL
товару немає в наявності
SR505A104JAA SR505A104JAA Виробник : AVX avx_10032019_SR-old-1823535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 5 % 10.16 mm