Продукція > AVX > SR505A104KAT
SR505A104KAT
SR505A104KAT AVX
avx_10032019_SR-old-1823535.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1 uF C0G (NP0) 10 % 10.16 mm
Написати відгук