SR505A333KAA
SR505A333KAA KYOCERA AVX Components
skycap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 50V C0G 10% Radial 10.16mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук